Вибір пам'ятника - справа відповідальна і не вимагає поспіху. Залежно від фінансових можливостей можна замовити бюджетні варіанти або найдорожчі VIP-споруди. У будь-якому разі - не так важлива ціна, як любов і спогади про померлого.

Якщо рідні небіжчика за міцність, якість і довговічність - тоді вибір за гранітними пам'ятниками. Це можуть бути – повторимося - як бюджетні варіанти, так і такі, на які доведеться розщедритися. Йдеться про ексклюзивні варіанти, де враховуються всі побажання клієнта.

Пам'ятники з граніту мають масу переваг. Камінь не піддається впливу несприятливих погодних умов і не вигоряє на сонці, легкий у догляді, гравірування на ньому не зникне з роками. З граніту також можна виготовити барельєфи і статуї.

У кожному бюро ритуальних послуг вже є заготовка, на якій за короткий термін виводиться інформація про померлого людині. Незважаючи на твердість, граніт легше обробити, ніж мармур, надавши йому будь-якої форми. Ще одна перевага граніту - довговічність. Зламати похоронну плиту або міні-обеліск у вандалів не вийде. Доведеться докласти неабияких здібностей і дурної сили для цього. А природна стихія – як морози, так  і дощі - не загрожують руйнуванням або корозією.

Таким чином, вдається зберегти світлу пам'ять і акуратний стан могили на багато десятиліть.

З граніту можна замовити не лише пам'ятники і похоронні плити. Останнім часом надзвичайно популярними стали огорожі і постаменти, лавки і столики. В єдиному оформленні вони створюють чудовий комплекс, що символізує вашу повагу і пам'ять до покійних родичів, друзів або просто рідних серцю людей.