Щорічні зустрічі

Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи кожного року, 12 липня проводить зустрічі з членами організації.  Кожного разу зустрічі організовуються для обговорення тих чи інших тем ритуальної сфери, які є актуальними в суспільстві й турбують наших членів.

Метою зустрічей є обмін найсвіжішою інформацією, отримання додаткових знань, в тому числі й про світові практики роботи у сфері ритуальних послуг. Нашими гостями є відомі в Європі та світі представники ритуальної галузі. Ми певні, що запропоноване нами  спілкування  дасть змогу зблизити підприємців та інших представників ритуальної царини й поглянути на проблеми нашої галузі не тільки локально, а й глобально.  Взаємодопомога та підтримка,  розуміння та спільне розв’язання проблем є основними  завданнями Асоціації, а щорічні зустрічі допомагають консолідації  людей, зусиль та поглядів навколо однієї мети - покращення  організації поховань в Україні.  

Зустрічі зазвичай мають вигляд конференцій з розважально-відпочинковою частиною. Місце проведення м. Київ, за адресою центрального офісу. Про тематику та час наступної конференції всіх учасників інформують заздалегідь.