Головна


Вітаємо у МАППС - Міжнародній асоціації професіоналів похоронної справи

«МАППС» - це міжнародна громадська організація, зареєстрована 21 липня 2008 року. Сьогодні Асоціація налічує більше 100 членів.

«МАППС» - це міжнародна громадська організація, що не має на меті отримання прибутку, а об’єднує професіоналів, які мають досвід у вирішенні проблемних питань, що стосуються  похоронної справи. Члени асоціації зацікавлені у відродженні національних традицій та обрядів, здійсненні екологічної, культурно-освітньої  та наукової діяльності для покращення організації поховань в Україні.

Асоціацію створено, аби захищати не інтереси лише підприємців, а, насамперед, права людей. Якщо вам необхідна юридична консультація, певна інформація, в межах нашої компетенції, чи просто підтримка, обов’язково звертайтесь до Міжнародної Асоціації професіоналів похоронної справи.

Сьогодні «МАППС» бере активну участь у роботі громадських колегій, громадських рад,  слуханнях і фахових  обговореннях.  Виступає експертом  у розробці законодавчих актів та нормативно-правових документів  спрямованих на покращення організації поховань в Україні.

Центральний офіс МГО «МАППС» знаходиться за адресою:
03022 Україна, місто Київ, провулок Коломиївський, 20
Тел.: (044) 361-50-66(044) 361-50-66 (044) 257 1164(044) 257 1164 
e-mail: asociacia.com.ua@ukr.net

 

МАППС – Національний член

Світової Організації Похоронних Виконавців

(The World Organization of Funeral Operatives FIAT-IFTA)


15 березня 2013 року під час Міжнародної конференції Світової Організації Похоронних Виконавців (The World Organization of Funeral Operatives FIAT-IFTA) в Австралії у місті Перт Національним членом від України було прийнято Міжнародну громадську організацію «Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи».


Читати далі…

Відео презентація МАППС

під час Міжнародної конференції Світової Організації Похоронних виконавців

у місті Перт (Австралія)

15 березня 2013 року


Дивитися відео за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=asB04VAFbE0

Дивитися відео в перекладі українською:

http://www.youtube.com/watch?v=Gxbtw1sk9H4

Матеріал про перебування нашої делегації в Австралії

читайте на нашому сайті у розділі "Спадщина".


МАППС - член Ради підприємців

при Кабінеті Міністрів України


Розпорядженням КМУ від 4 вересня 2013 року № 713-р Міжнародну громадську організацію «Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи» включено до складу Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України — постійно діючий консультативно-дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України. Основне завдання Ради — забезпечення взаємодії органів виконавчої влади нашої держави  та суб’єктів господарювання на засадах партнерства, відкритості та прозорості.

Читати Положення про РП при КМУ…

Вперше в Україні

створено практичний посібник для керівників та фахівців органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій, що здійснюють свою діяльність у похованні та похоронній справі.

Автори видання:

Погребний Петро Пантелеймонович, фундатор Міжнародної громадської організації «Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи»

Ігнатенко Олександр Павлович, кандидат економічних наук, директор Департаменту благоустрою територій та комунального обслуговування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Годовська Тетяна Борисівна, віце-президент Міжнародної громадської організації «Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи»

Видання посібника здійснене за підтримки та фінансування Приватного підприємства «Петро Великий».

Читати далі…

Новаторство

Нова традиція у сфері ритуальних послуг

від члена МАППС – ПФ «Петро Великий»


Приватна фірма «Петро Великий» щорічно розширює коло ритуальних послуг населенню. Декілька слів про нову послугу – політ зграї білих голубів як вінець прощання з померлим.  Читати далі...

 

Досвід

Нова послуга

від ПФ «Петро Великий»


Скрипка грає, серце крає

Наше літо догорає.

Скрипка грає, плаче гірко,

То кохання гасне зірка…

Читати далі... 

Бізнесменам ритуальної сфери на замітку

Постулати і поради Вашій компанії

від мудреців і великих людей


Є причина, через яку нашу галузь називають «похоронний сервіс»: наші замовники повинні бути в центрі нашого бізнесу.

Це свята правда: відмінне обслуговування клієнтів завжди було і завжди буде однією із найбільш важливих конкурентних переваг будь-якого похоронного дому чи бюро. Адже без задоволених клієнтів немає і не може бути цього бізнесу.

Панове, якщо ви хочете запропонувати клієнтам більше, аніж будь-коли раніше, радимо Вам надихнутися цими цитатами про обслуговуванні клієнтів від лідерів бізнесу з усього світу…   Читати далі…

У продовження теми

…а тепер про ті фрази, які потрібно заборонити

у Вашій похоронній компанії


Наприклад, учора Ви отримали чи не найгірше обслуговування у Вашому житті   Читати далі…