В США з'явилася нова ритуальна послуга - похорон у космосі. Вартість такої послуги порівняно недорога, всього дві тисячі доларів.

Один із колишніх фахівців Американського космічного агентства придумав і створив власний проект під назвою Elysium Space, який буде займатися доставкою праху померлих на навколоземну орбіту.

Next Web повідомляє, що родичі покійного зможуть відстежувати місце перебування останків за допомогою спеціального смартфонного додатку. Вже призначена дата першого «космічного похорону», подія відбудеться вже наступного літа. Вартість такої незвичайної послуги становить трохи менше 2 тисяч доларів. У даний час в Google Play вже доступний додаток Elysium Space. Незабаром розробка версії для iOS.

Для того, щоб розрекламувати такі послуги, творці проекту вирішили звернутися до знаменитостей. Рекламувати послугу буде Гордон Купер, творець «Зоряного Шляху» Джин Родденбері, актор Джэйм Духан та інші.

Сьогодні час космос стає все ближчим до простих громадян. Вже повідомлялося про те, що Американське космічне агентство розпочинає спонсорування космічного туризму. Таким чином, прості люди зможуть полетіти в космос, виклавши попередньо за це кругленьку суму, але це вочевидь буде того варте. Дослідники і астронавти дійшли до того, що пропонують людям записатися для черги в польоту на Марс, на якому ще так і не побувала нога людини. У майбутньому планується, що польоти до Місяця і Червоної планети стануть абсолютно нормальним явищем, а космічних туристів буде чимало.

Всі ми знаємо, що зараз на Землі є багато людей, які вже купили собі ділянки поверхні Місяця. Багато відомих політиків з Росії та України також брали участь у таких торгах. І якщо в наш час таке придбання є лише показником багатства і епатажу людини, то в майбутньому, можливо, люди зможуть літати на Місяць і Марс та навіть жити там. Дослідники багатьох країн працюють над поки що тільки теоретичними проектами, згідно з якими на Місяці, а з часом можливо й на Марсі можна буде влаштувати людську колонію.

З передрікання багатьох аналітиків цього питання і дослідників, незабаром космічні подорожі стануть дуже популярними, а розселення людей на інших планетах будуть можливими і стануть досить звичайними.