Донецькі психологи пропонують оригінальний спосіб побороти нудьгу і депресію - поховати себе живцем.

Йде мова про тренінги, де людям, котрі загрузли в проблемах, пропонують за допомогою стресу знайти відповіді на життєві питання. Організатори тренінгів танатотерапії говорять, що викопати собі могилу - найкращі ліки від душевної хвороби. Перед церемонією поховання психологи пропонують тести, що дають можливість виявити, що ж саме змушує людину лізти в могилу.

Щоб витримати моральне напруження від закопування - медитують і вчаться правильно дихати. Для відчуття швидкоплинності часу учасників тренінгу залишають на деякий час один на один з лопатою в лісі.

Дихають закопані через трубки, що з'єднують псевдо-могилу із зовнішнім світом. Учасники розповідають, що перші півгодини звикаєш у тиші слухати ритм власного серця. Після відкопування учасники танато-тренінгу кажуть, що протягом 3 годин під землею справді знайшли відповіді на запитання, що їх тривалий час бентежили. Учасники тренінгу заявляють, що після "поховання" хочеться народитися заново і тепер вони точно знають, скільки хочуть прожити і що встигнути зробити.