Мешканка міста Охтирка стала жертвою шахраїв. Кримінальний тандем так ретельно спланував аферу, що жінка ніяк не могла запідозрити підступного плану. В результаті постраждала втратила 8 тисяч гривень. Наразі зловмисники розшукуються міліцією...

До Охтирського міськвідділу міліції, пише ТопГород, звернулася місцева мешканка. Вона повідомила, що стала жертвою шахраїв. Жінка працює у бюро ритуальних послуг. Одного разу до неї прийшов клієнт і замовив пам'ятник для своєї померлої матері. Чоловік, згадує потерпіла, був дуже презентабельний, ввічливий, і жодних підозр не викликав. Поділився, що займається продажами за кордоном і ось ненадовго повернувся на батьківщину, щоб привести в порядок могилку матері. Буквально наступного дня до бюро прийшов ще один чоловік. За його словами, він працював нейрохірургом і також зумів позитивно привернути до себе увагу всього колективу бюро.

Обидва клієнти протягом цілого тижня завжди знаходили привід зайти до бюро і мило поговорити з продавщицею, тому дуже швидко втерлися в довіру до жінки. Тоді вона навіть уявити не могла, що чоловіків щось пов'язує між собою. Одного разу псевдохірург попросив залишити в бюро свої скальпелі, які забере його колега з Охтирки. За якийсь час з'являється «іноземний продавець», котрий випадково помічає скальпелі і заявляє, що із задоволенням купив би медичні інструменти. На очах продавщиці чоловіки домовляються про угоду і розходяться.

Потім все йшло за чітким планом: покупець повідомив, що не встигає привезти гроші і попросив продавщицю розплатитися за покупку, за що пообіцяв щедро нагородити посередницю. Жінка одразу віддала 8 тисяч гривень «нейрохірургові». Однак ні наступного дня, ні через день, ні до кінця тижня гроші продавщиці не відшкодували. Тоді вона зрозуміла, що її просто ошукали.

Слідчий Охтирського міськвідділу міліції Тарас Головець коментує, що довірлива охтирчанка стала не єдиною жертвою цих шахраїв. Практично в той же час до міліції звернулася інша працівниця бюро ритуальних послуг, котра стала головною дійовою особою аналогічного сценарію. Щоправда, її обдурили на 2 тисячі гривень.

Тепер правоохоронці займаються пошуком шахраїв. За фактом злочину порушено кримінальне провадження за ст. 190 КК України «Шахрайство»,  яка передбачає покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.