Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України зобов'язала СКП «Запорізька ритуальна служба» припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.
Прес-служба відомства повідомляє, що спеціалізоване комунальне підприємство «Запорізька ритуальна служба» у 2012-2013 роках двічі необґрунтовано відмовило фізичній особі - підприємцю Замуліну О. В. в укладенні договору про надання ритуальних послуг.

Оскільки відмова ФОП Замуліну О. В. на укладення договору про надання ритуальних послуг фактично є забороною на здійснення діяльності на ринку ритуальних послуг, то  такі дії СКП «Запорізька ритуальна служба» можуть призвести до обмеження конкуренції на даному ринку.

- Антимонопольний комітет зобов'язав Комунальне підприємство припинити порушення шляхом укладення з підприємцем договору про надання ритуальних послуг за його зверненням та наданням необхідних для укладання договору документів, - зазначив голова Запорізького територіального відділення Олександр Білий.