В.о. голови адміністрації Ялти Андрій Ростенко доручив комунальному підприємству…   Читати далі…

В.о. голови адміністрації Ялти Андрій Ростенко доручив комунальному підприємству «Комбінат благоустрою» переглянути умови надання ритуальних послуг мешканцям Ялти. Відповідне розпорядження він дав на апаратній нараді, передає відділ зв'язків зі ЗМІ та інформаційної роботи.

Він також зазначив, що найбільш прийнятним для Ялти може стати досвід Севастополя. Наданням ритуальних послуг там займається тільки місцеве КП «Комбінат благоустрою», а не кілька установ відразу, «розкиданих» по всьому місту, як це відбувається зараз в Ялті.

«Людина і так знаходиться в горі, а ми змушуємо його відчувати додаткові душевні переживання, змушуючи за оформленням паперів їздити по всьому ПБК. Цього бути не повинно: необхідно зробити «єдине вікно», де будуть надаватися всі послуги, які необхідні», - зазначив Андрій Ростенко і доручив у найкоротші терміни опрацювати це питання.

Прощавай, приватний бізнес і здорова конкуренціє! Все буде тепер «бєзобразно, но єдінообразно». Вибору споживачам окупанти, очевидно, не залишать…