Нещодавно транспортна база міського комбінату комунальних підприємств поповнилася двома новими автомобілями. Це мікроавтобуси марок Renault та Peugeot .

Вінницька спеціалізована ритуальна служба є підрозділом КП «Комбінат комунальних підприємств». Працівники цієї структури займаються організацією поховань померлих, а також реалізують предмети ритуальної приналежності та надають ритуальні послуги.

«Ми працюємо цілодобово. У будь-який час робітники служби виїздять за вказаною адресою. Вони надають усі необхідні послуги: транспортування, копання могил, обряд поховання, доставляємо ритуальні атрибути, організовуємо поминальні обіди. Постійно працюємо над вдосконаленням надання послуг, поповнюємо технічну базу. Цього року наша транспортна база поповнилася двома автомобілями, які ми використовуватимемо в організації поховань», – розповів головний інженер міського комбінату комунальних підприємств Валерій Іванчук.

Порівняно з приватними структурами у цій сфері ціни на послуги у міській ритуальній службі дещо нижчі, що дає змогу замовляти послуги цієї структури людям з різним фінансовим станом.

Також ритуальна служба оформляє резервні місця, на території міста лише у неї є такі повноваження (приватні структури за такі послуги беруть з людей додаткові кошти). Крім того, працівники ритуальної служби встановлюють пам’ятники, обслуговують міські кладовища згідно з вимогами благоустрою міста. За кошти підприємства впорядковуються окремі могили, за якими не доглядають родичі. У порядку черги – ремонтуються проїзні шляхи на кладовищах.

Довідка Вінниці

Міська ритуальна служба розташована за адресою: вулиця Анастасії Медвідь,

телефони: (097) 761-36-80, (093) 010-00-11, (0432) 67-33-79