У Великобританії, в графстві Уельс, відбулося весілля, яке стало черговим підтвердженням того, що любов не знає кордонів, їй всі віки покірні, і не лише це, а ще інше, інше, інше…

І цього разу мова йде зовсім не про скандальні одностатеві шлюби або про собачі весілля, а про самі звичайні весілля із зовсім незвичайною нареченою. Особа виявилася явно з дивацтвами.

Дженніфер Баклеф не просто вирішила вийти заміж у 58 років, вона з'явилася на власне весілля, лежачи в чорній труні. Це була дуже якісна і дорога труна, яку Баклеф замовила в агентстві ритуальних послуг. Труна з нареченою прибула до нареченого на катафалку, які використовують для ритуальних церемоній похоронного характеру. Наречена, як і личить усім покійним, лежала в труні.

Таким своєріднім чином Дженніфер Баклеф вирішила пожартувати над родичами і гостями, запрошеними на весілля. Мешканка Британії (як вона сама розповіла) хотіла таким чином поіронізувати над своїм же віком. «Витончене» почуття гумору Дженніфер розділили далеко не всі гості.

Знали про жарт тільки дві людини - двоюрідний брат Баклеф, котрий допомагав їй в організації урочистого розіграшу і чоловік, який поставився, за словами Дженніфер, із розумінням до її почуття гумору.

Раніше Дженніфер Баклеф вже була заміжня, пережила свого попереднього чоловіка, а від шлюбу у неї залишилася дочка. Остання розповіла журналістам про те, що мама завжди була з досить дивним почуттям гумору. Можливо тому, що значну частину життя пропрацювала бальзамувальником тіл і «надивилася там усякого»…