Земля нині так настільки дорога, що не по кишені ні живим, ані мертвим. Влада міста вирішила не витрачатися на покійників і створювати поховання у багатоповерхівках.

Проблема з нестачею місць для поховання померлих постає сьогодні в усьому світі. Кожна держава вирішує це питання по-своєму. Одні вдаються до кремації і запросто викидають або розвіюють прах, як це відбувається в Індії. Там більшість померлих внаслідок цього виявляються в Ганзі у вигляді попелу. Таким чином, немає величезних територій, відведених для кладовищ.

В Італії вирішили запропонувати більш цивілізований варіант - поховання у багатоповерхівках, щоб займати таким чином не землю, а повітряний простір. Ідея ця не нова, подібне рішення здалося оптимальним багатьом країнам. На даний час розглядає такий варіант влада італійського міста Верона. Там просто немає місця, щоб продовжувати створювати «горизонтальні» або традиційні наземні кладовища.

Проект з хмарочосом надійшов від компанії Cielo Infinito. У рамках пропозиції від цієї організації можна буде придбати таке місце для небіжчика або просто його праху після кремації. Архітектурний проект практично схвалили, справа залишилася за малим – за фактично формальним голосування міської ради.

Як до такого рішення поставиться місцеве населення, наразі ще не відомо. Адже багато хто з мешканців цього історичного міста не вітають прогресивність у питаннях щодо сервісу ритуальних послуг.