Візити організовуються у відповідності з графіком, встановленим спеціальним Відділом Розкопок. Щоб зберегти цей унікальний історичний і археологічний об'єкт, кількість відвідувачів обмежується до 250 осіб в день. Адже навколо могили Святого Петра дуже маленький простір.

Групи формуються по 12 осіб і залежать від мови туристів. Кожна група супроводжується своїм гідом і має пройти спеціальну підготовку.

До відома майбутніх відвідувачів кладовища: кліматичні умови під землею будуть іншими - там підвищена температура і вологість. Ті, хто страждають від певних захворювань і важко переносять раптові зміни температур, викликані незвичними умовами (включаючи клаустрофобію), мають утриматися від відвідування цього некрополя.

Віртуальну прогулянку Святим Некрополем можна здійснити в Інтернеті, перейшовши за таким посиланням:

 http://www.vatican.va/various/basiliche/necropoli/scavi_english.html

Як же забронювати собі місце в екскурсії?

Запити, по можливості, повинні бути здійснені безпосередньо тими людьми, котрі бажають відвідати некрополь. Якщо людина, котра надає заявку, не є фактичним відвідувачем, вона повинна повідомити своє ім'я та адресу електронної пошти того, замість кого вона відправляє заявку. Таким чином, Відділ розкопок зможе відповісти листом, в якому міститиметься вся потрібна інформація з приводу екскурсії.

Такі групи, як університетські, приходи, культурні асоціації, агентства тощо мають відправити повний список учасників і повну назву своєї організації чи навчального закладу.
Чітко встановлених граничних строків для подання заявок не існує. Усі заявки, навіть термінові, будуть задоволені у відповідності з найближчими датами екскурсій та вільними місцями.
Заявки можна подавати листом, який можна надіслати на адресу

 scavi@fsp.va

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. У того, хто відправляє (надсилає) повинен бути включений JavaScript для перегляду. Можна скористатися факсом:

 +39 06 69873017

або доставити особисто у Відділ розкопок.

Необхідно надати таку інформацію:

1. Точна кількість (число) учасників.

2. Повні імена учасників.
3. Бажана мову спілкування.
4. Можливі дати, коли Відділ розкопок зможе вам встановити й час відвідування (час визначається Відділом). Потрібно прописати дату повністю (наприклад, 1 травня 2013 року).
5. Адреса електронної пошти, факс, повну поштова адреса.

Нагадуємо про плата за вхід: вартість одного квитка, включаючи послуги гіда, становить 12 євро. Будь-яких знижок не існує.

Потрібно пам’ятати правила під час відвідування:

Прибути до Відділу розкопок потрібно хоча б за 10 хвилин до початку. Одяг відвідувачів повинен бути відповідним священному місцю - довгі штани або джинси у чоловіків, брюки/джинси, що закривають коліна у жінок або такі ж сукні. Плечі повинні бути закритими.
Вхід до Відділу розкопок здійснюється тільки через ворота, розташовані на Via Paolo VI (за Колонадою, на південь, поруч з Головною залою). Після прибуття потрібно надати швейцарським гвардійцям лист-підтвердження з Відділу, в якому вказано призначений вам час відвідування екскурсії. Ось перелік предметів, які не можна проносити з собою під час екскурсії: багаж, великі сумки, рюкзаки, відео - та фотокамери. Ці речі слід здати на зберігання до приходу в Відділ розкопок. Безкоштовна зона для зберігання предметів, які потрібно здавати на зберігання до приходу в Відділ Розкопок, знаходиться праворуч від Базиліки у підвалі. Всі речі знаходяться під спостереженням. Ті, хто не дотримуються цих правил, не будуть допущені на екскурсію.

Нагадуємо години роботи:

Понеділок - п’ятниця: 9.00-18.00.
Субота: 9.00 - 17.00.
Зачинено по неділях і в святкові дні.
Останнє відвідування починається о 15.30 (16.30 з квітня по вересень).

Адреса

Fabbrica di san Pietro
Excavation office
00120 Vatican city state
Europe

Tel : + 39 06 69 885 318
Fax: + 39 06 69 873 017