Варто сказати, що кожен вирішує для себе це питання досить індивідуально, і давати тут якісь загальні поради – безглуздо. Адже все залежить від ваших переконань і настрою. Перш ніж приймати рішення, спропонуємо разом розібратися - чому вагітним не можна йти на кладовище.

На думку психологів, не потрібно відвідувати кладовище вагітним, котрі дуже забобонні і вірять у магію та вплив потойбічного світу. Навіть якщо ви скептично ставитеся до таких явищ, не варто забувати, що жінки в цьому природному положенні часто стають дуже недовірливими. Тому якщо ви хоч на секунду засумнівалися - йти на кладовище або ні, краще відмовитися від цього задуму.

Також існує низка не доведених наукою явищ, які можуть потурбувати майбутню матусю. Сюди, наприклад, віднесемо те, що на кладовищі можуть наврочити, що там зосереджена велика кількість негативної енергії, яка може нашкодити вагітній і малюкові. Слід врахувати і той факт, що згідно з народними прикметами та традицій, кладовище є одним із найнебезпечніших місць для вагітних жінок.

Якщо ж так вийшло, що походу на цвинтар не вдалося уникнути, після цього заходу потрібно терміново зарядитися позитивними емоціями, щоб не нашкодити дитинці. Послухайте улюблену музику, подивіться пару-трійку комедій, прогуляйтеся, почитайте книгу. А головне – помоліться. Прагніть повернути хороше самопочуття і внутрішню гармонію. А лихі думки женіть подалі…