Втім, Програма ще потребуватиме погодження Ужгородської міськради.

З метою забезпечення соціального захисту громадян міста, виконком міської ради свалив Програму додаткових гарантій соціального захисту громадян у 2015-му році.

На таку програму вирішили виділити 400 тисяч гривень.

Кошти розподілить на такіі заходи:

1. Щомісячнa доплатa за користування телефоном в розмірі 50 відсотків суми абонентної плати інвалідам І і ІІ групи по зору та інвалідам без двох ніг.

2. Закупити для оздоровлення соціально-незахищених категорій громадян санаторно-курортні путівки.

3. Передплата періодичних видань.

4. Надання одноразової грошової допомоги непрацюючим особам, в тому числі інвалідам та одиноким громадянам похилого віку, матерям, які народили дітей 1 січня, іншим особам та організація святкових (централізованих) заходів для учасників знаменних подій і пам'ятних дат за участю керівництва міської ради, поштові витрати, закупівля продуктових наборів для малозабезпечених, інвалідів та одиноких громадян похилого віку.

5. Виділяти кошти для організації ритуальних послуг у зв'язку з похованням самотніх осіб та надавати грошову допомогу на поховання інших категорій із числа безробітних громадян.

Вся допомога надаватиметься адресно.

До речі, минулого року за кошти Програми ужгородцям  добровільно-примусово виписали муніципальну газету "Ужгород" та видання "Закарпатська Правда".