«Оголошено конкурс на будівництво об'єкта із здійсненням функцій технічного замовника із розширення Троєкуровського кладовища з організацією ділянки для некрополя за адресою вулиця Горобинова, володіння 24 в районі Очаково-Матвіївське в Західному окрузі Москви!, - повідомив речник прес-служби.

За його словами, розширення кладовища передбачається за рахунок території, що безпосередньо примикає до нього. Площа нової ділянки кладовища складатиме 4,39 гектара.

Біля входу передбачається будівництво пункту охорони, громадського туалету та пункту видачі інвентарю. У ритуальної зоні розмістяться майданчик для відпочинку з навісом і площадка для траурних церемоній, розрахована на 300 осіб.

Зона поховань буде у вигляді прямокутника, поділеного на квартали, між якими пройде дорога шириною 4,5 метрів задля руху автотранспорту і прибиральної техніки. По периметру території передбачена окружна автодорога шириною шість метрів. «У кожному кварталі будуть встановлені вказівники та контейнери для збору сміття», - повідомив представник департаменту.

Проектом також передбачено озеленення території.

«Планується висадити декоративні дерева і чагарники, облаштувати газони та розбити квітники. Крім цього, в рамках благоустрою на кладовищі будуть встановлені альтанки і лавки, декоративні світильники та урни для сміття», - сказав співробітник прес-служби.

Для маломобільних груп населення буде забезпечена можливість безперешкодного пересування пішохідними доріжками.

«Для них також планується установка тактильних, візуальних та світлових засобів інформації. Планується також покрити доріжки спеціальною тротуарною плиткою з жорсткою поверхнею із нанесенням на шляхах руху підлогових покажчиків обмежувальної розмітки», - повідомив представник департаменту будівництва столиці РФ.

Початкова і максимальна ціна контракту становить 6,8 мільйонів рублів.

Тривалість робіт не повинна перевищувати десяти місяців із моменту підписання державного контракту. Підведення підсумків заплановано на 27 листопада, повідомив співробітник прес-служби.