Колективу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України нового керівника відомства – Геннадія Темника. В Указі Президента України зазначено, що новопризначений міністр пройшов серйозну школу у вітчизняному бізнесі, досяг значних успіхів на керівних посадах у регіональній владі. Крім того, він особисто знає багатьох керівників напрямків нинішнього колективу Мінрегіону.

За освітою Геннадій Темник військовий інженер. Він займався будівельним та аграрним бізнесом, а з 2006-го пройшов серйозну школу як заступник мера семисоттисячного міста Кривого Рога, а згодом обійняв посаду заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації. Займався питаннями будівництва і житлово-комунального господарства.

Дніпропетровська область досягла досить високих результатів у будівництві: розпочато реалізацію програми «Доступне житло», зведено перший в Україні будинок у її рамках, побудовано першу чергу окружної дороги Дніпропетровська, започатковано низку інших крупних інфраструктурних об’єктів. На посаді заступника облдержадміністрації  Геннадій Темник запам’ятався управлінцем, котрий зумів вибудувати ефективну вертикаль у галузях будівництва та житлово-комунального господарства.

Президент поставив перед Геннадієм Павловичем кілька важливих завдань. Зокрема, у будівництві,  де з об’єктивних причин помітний спад. Серйозні завдання постають у реалізації проектів «Доступне житло». На часі також реформування житлово-комунального господарства, зокрема, розвиток державно-приватного партнерства, подальшого розвитку ОСББ. Усі програми повинні продовжуватися, але мають бути скориговані з метою підвищення їхньої ефективності.

Геннадій Темник висловив вдячність за підтримку і довіру, і сподівається на конструктивну співпрацю з колективом Мінрегіону у вирішенні поставлених завдань.

«Президент та Уряд довірили нам із вами подальший розвиток галузей будівництва, житлово-комунального господарства, а також – регіонального розвитку. Впевнений, ми забезпечимо спадковість політики, збережемо і розвинемо все позитивне, напрацьоване у попередні роки. Сподіваюся на підтримку колективу та нормальну взаємодію», – сказав Геннадій Темник під час представлення його колективу Мінрегіону.