- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Цифровий надгробок встановлено на могилі Карла Гавличека Боровського.
Згодом таку послугу може замовити кожен. А установку «нововведення» забезпечуватиме Інтернет портал «Життя після життя» - Život po životě.
Цифрові надгробки вже використовуються в США і Великобританії. У цьому році, окрім Чехії, їх можна буде встановити і в Австрії.
Надгробок цифровий - це гранітна дошка розміром вісім на вісім чи десять на десять сантиметрів з унікальним QR-кодом. Після його прочитання, бразузер в мобільному телефоні зможе відобразити інформацію про небіжчика. Кількість інформації, яку можна розмістити в профілі померлого, буде обмежена. За необмежений обсяг інформації доведеться платити 100 крон на рік.
Одноразова плата за цифровий надгробок становить наразі одну тисячу крон. Люди зможуть вибрати профіль, що доступний або всім бажаючим, або тільки близьким людям.
«Відвідування кладовищ стануть більш яскравими. Відвідувачі завдяки мобільним телефонам зможуть дізнатися історії, що ховаються за іменами на могильних плитах», - розповів зокрема засновник порталу «Життя після життя» Томаш Студеник.