На засіданні 23 вересня члени виконкому схвалили вартість мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг для населення.

Виконком розглядав тарифи п'яти підприємців: Юрія Курочкіна, Микола Желязкова, Тетяни Захарової, Сергія Галанта і Сергія Кудінова. Кожен із цих підприємців оцінив по-різному одну й ту ж послугу - оформлення договору-замовлення на проведення похорону.

Різницю помітив обласний депутат Геннадій Шанін, котрий разом з Олексієм Булгаковим та Іриною Донець відзначили, що, чомусь підприємець Сергій Галант оцінив послугу лише в 4,1 гривень, а всі інші - від 7 до 10 гривень.

- У будь-якому з цих підприємств сидить одна людина і робить однакову роботу, - зазначив Геннадій Іванович. - Але вартість різниться в рази. І при цьому тарифи чомусь назвали «єдиними».

Заступник міського голови Рудакова Ірина намагалася пояснити, що ринок ритуальних послуг конкурентний, і кожен може оцінювати послугу по-своєму, надавши економічні обґрунтування.

- У одного підприємця в штаті 3 людини, - зазначила Ірина Володимирівна, - в іншого - 10. Звідси і різна вартість послуг.

Після чого Іван Сергійович проінформував присутніх, що нинішня міська влада наводить порядок у сфері ритуальних послуг і що наразі в місті реально поховати людину за 3 тисячі гривень.

На що йому заперечив Геннадій Шанін, повідомивши, що нещодавно довелося проводжати в останню путь водія з його підприємства, так його поховання з усіма «формальностями» обійшлося у 8 тисяч гривень.

Питання все ж таки винесли на суд виконкому. Олексій Булгаков проголосував проти. Ірина Донець і Шанін Геннадій утрималися. Але інші члени виконкому підтримали проект рішення і нарешті затвердили таки тарифи.