У Заводському районному суді міста Миколаєва сьогодні проходить попереднє засідання по справі директора Комунального підприємства «Миколаївська ритуальна служба» Віталія Брека, обвинуваченого в скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального Кодексу України, пише «Николаев в подробностях».

Сторони процесу заявили клопотання, а прокурор звернувся до судді Андрощука відразу з двома клопотаннями: викликати до суду п'ятьох свідків по справі та відсторонити від посади директора Комунального підприємства.

Адвокати Брека Тимошин і Алфьоров заявили, що виконати друге клопотання  неможливо, так як прокуратура надала клопотання про відсторонення о 12:55, а сторона захисту, зрозуміло, не змогла за вкрай короткий час як слід підготуватися до його виконання.
У свою чергу захист Брека пода
в два клопотання, одне з яких стосувалося також виклику свідків, серед яких фігурує депутат міськради сумнозвісний пан Максим Бекало. Він, за словами Тимошина, є засновником одного з приватних підприємств, що займається наданням ритуальних послуг і прагне монополізувати ринок. Друге клопотання було заявлене про те, щоб у суді розглянули оригінали фото - і відеозйомок, на яких відображено, як Брек брав хабара.

Рішення щодо всіх заявлених клопотаннях стане відомим тільки завтра...

Нагадаємо, що раніше ЗМІ вже повідомляли про те, що працівники правоохоронних органів на хабарі затримали директора комунального підприємства Миколаївської міської ради «Миколаївська ритуальна служба» Віталія Брека. Його затримали на хабарі у 2 тисячі доларів США, який був переданий з метою укладення договору про проведення поховання на території кладовища.