Концерн "Стирол" виплатить сім'ям загиблих в результаті трагічного випадку на підприємстві по 1 мільйону гривень. Про це заявив засновник і глава наглядової ради Group DF Дмитро Фірташ, йде мова у повідомленні Group DF.

«Компенсація буде перерахована протягом одного тижня. Підприємство також візьме на себе виплату всіх пов'язаних із цією компенсацією податків», - сказано у повідомленні. У Group DF також зазначили, що концерн у повному обсязі оплатить лікування і реабілітацію всіх постраждалих співробітників, а також надасть їм матеріальну допомогу.

«Я глибоко і щиро співчуваю родинам, які втратили рідних, і трудовому колективу, який втратив колег і друзів. Зараз наша турбота - підтримати їх у важку хвилину і зробити все можливе задля наших співробітників, які нині перебувають на лікуванні», - заявив Дмитро Фірташ.

Як повідомлялося раніше, 6 серпня 2013 року п’ятеро людей загинули і 22 було госпіталізовано через викид аміаку на заводі «Стирол».

Наразі стало відомо, що Число постраждалих від аварії на "Стиролі" зросла до 25 осіб. До того ж деяким пацієнтам стало гірше.Про це повідомили в прес-службі Донецької обласної державної адміністрації, передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Острів". 

Сьогодні в лікарню № 3 Горлівки звернулося ще 2 людини. Вони госпіталізовані в задовільному стані, - повідомили в прес-службі. Таким чином, на даний момент 24 співробітника "Стиролу", постраждалих при аварії, госпіталізовані в лікарні області. Один перебуває на амбулаторному лікуванні, - сказали в прес-службі. 

Крім того, співрозмовник повідомив, що один з пацієнтів, який перебував у терапевтичному відділенні лікарні в Горлівці, сьогодні був переведений до реанімаційного відділення, його стан погіршився. Трьох тяжкохворих протягом дня з Горлівки відправлять в Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об'єднання. Один з постраждалих залишається на місці, так як він нетранспортабельний.