Хлопець вирушив за кордон, бо хотів заробити грошей. Влаштувався на будівельні роботи. Про це  повідомили у Федерації мас-рестлінгу України, інформує ХЕРСОН.city.

"Після його смерті батьки зіткнулися з проблемою доставки тіла спортсмена, яка обійшлася їм в 70 тисяч гривень. Зібрати гроші допомогли друзі Владислава, а також Федерація мас-рестлінгу", - йдеться у повідомленні.

Владислав Мініч - чемпіон України і бронзовий призер фіналу Кубка світу-2017 з мас-рестлінгу у вазі до 60 кг.

Під постом у коментарях вказують, що Владислав Мініч помер миттєво. Обірвався тромб. Більше подробиць немає. Родичі відмовляються будь-що коментувати.

Засновник фірми з міжнародних ритуальних послуг "Фунералія" Олег Мілінський пропонує дешевше перевезти тіло чемпіона. Або взагалі безкоштовно.

Владислава Мініча привезуть до України, як тільки отримають дозвіл від польських та українських консульств.

Про це у Facebook повідомила дружина брата Владислава Мініча.

"Постійно перебуваю на зв'язку з його братом-моїм чоловіком Денисом, начальником хлопців і його дружиною. Хлопці повернуться в Україну, як тільки отримають дозвіл від польських і українських консульств. Зробити потрібно дуже багато, необхідно зібрати всі документи, що займає багато часу. Намагаємося зробити все максимально швидко. Так само як і ті, які допомагають це робити в Польщі. Притягнуто багато людей, кожен робить все можливе. У Дениса вже є необхідна сума для перевезення Влада додому, але на жаль, гроші нічого по суті не вирішують. Іншу фінансову допомогу передадуть батькам", - пише Анастасія Мініч.

Рідня щиро вдячна кожному, хто підтримав словом та ділом.

"Для батьків, брата, сестри, всіх родичів і знайомих це дуже важливо. Важливо розуміти, що ніхто не залишився сам-на-сам, а разом ми зможемо набагато більше. Ми всі запам'ятаємо це синьооке диво як шалено життєрадісного хлопця, навіть справжнього чоловіка, з неймовірним блиском у кожному його погляді, посмішкою, яка нікого не залишила байдужим, мріями і цілями, які тепер обов'язково виконаємо ми", - додає Анастасія.