Фахівці севастопольської держфінінспекції під час ревізії комунального закладу «Севастопольський міський центр соціального обслуговування» виявили порушення, що призвели до втрати понад півмільйона державних гривень.

Про це повідомляє офіційний сайт держфінінспекції України. Зокрема у зв'язку з тим, що у 2011-му році спеціалізоване підприємство ритуальних послуг «Севастопольський комбінат благоустрою» завищило обсяги виконаних робіт, керівники установи необґрунтовано заплатили йому 519 тисяч гривень. Повідомляється, що складені протоколи про адміністративні правопорушення, про результати ревізії проінформовані правоохоронні органи.

Комунальне підприємство «Севастопольський комбінат благоустрою» опікується міськими кладовищами. Через «Севастопольський міський центр соціального обслуговування» відбувається компенсація витрат за поховання померлих учасників бойових дій, а також інвалідів війни. У 2012-му році на поховання 365 чоловік витрачено коштів на суму 727,12 тисяч гривень (нагадаємо, що середні витрати компенсації за поховання одного померлого становлять близько 2 тисяч гривень). Кошти виділяються з міського бюджету у рамках програми «Сприяння».