- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
"Ми шукаємо останки 70-річного чоловіка, з кривим носом і невеликим горбом. На грудях у нього повинен бути дерев'яний хрестик. Нам також відомо, що він був поранений у ліву руку, і в нього майже не було зубів", - розповів Фернандо де Пардо.
Ідея знайти могилу великого письменника з'явилася у історика кілька років тому. Його знайомий археолог Луїс Авіаль за кухлем пива розповів про можливості, які відкриває перед дослідниками останні досягнення технологій, такі, як гео-радар.
"Уяви собі, скільки існує втрачених могил історичних персонажів! Лопе де Вега, Веласкес, Сервантес..." - міркував Авіаль. З тих пір ідея знайти останки письменника запала в душу де Пардо. Для реалізації проекту він залучив до роботи спеціаліста із гео-радарів Авіаля та антрополога Франсиско Етксеберріа, який вже працював у схожому проекті, досліджуючи рештки Сальвадора Альєнде в Чилі.
Існує документальне підтвердження того, що могила Сервантеса знаходиться саме на території жіночого монастиря Трініарис. Однак після смерті письменника в 1616-му році обитель декілька разів реконструювалася, і могила була втрачена.
"Пошукові роботи будуть проводитися на 78-ми квадратних метрах кам'яної підлоги старовинної церкви, - пояснив де Пардо. - Всього тут спочивають 15 осіб, серед них родина засновниці обителі Франсиски Ромеро. Поховання в обителі для того часу було рідкісним привілеєм, яку донья Ромеро надала письменнику в подяку за допомогу і за участь у бойових діях".