Знаменитості заповідають вистрілити своїм прахом з гармати, закопати останки разом з улюбленою машиною і… «спізнювалися» на свої похорони.

У США на 98-му році життя помер Арч Вест - засновник компанії із виробництва кукурудзяних чіпсів Doritos. Тепер його родичі вирішили поховати його разом зі створеної ним же продукцією, стверджуючи, що це було його останнім бажанням. Скибочки чіпсів замінять Весту традиційні пелюстки троянд.

Так, дизайнер циліндричної упаковки чіпсів Pringles Фредерік Бор заповідав, щоб після кремації його прах був похований в винайденій ним же упаковці. Діти Бора придбали йому «урну» прямо дорогою на кладовище.

Малькольм Макларен, колишній менеджер панк-рок-групи Sex Pistols, вирішив, що траурна хвилина мовчання - це якось нудно, і розпорядився провести замість неї «хвилину хаосу». У підсумку замість похоронного маршу під час церемонії лунала пісня Сіда Вішеса «Мій шлях».

Автор науково-фантастичного серіалу «Зоряний шлях» Джин Родденберрі вирушив після смерті на навколоземну орбіту разом з прахом 22-х інших знавців і шанувальників космосу, включаючи Тімоті Лірі, котрий подарував світу психоделічний препарат LSD. Їхні останки, покружлявши навколо планети декілька років, увійшли до атмосфери Землі і згоріли.

А останками американського журналіста і письменника Хантера С. Томпсона - автора роману «Страх і ненависть у Лас-вегасі» вистрілили з гармати. Таким чином, він посмертно повторив долю Лжедмитрія. Прохання засновника гонзо-журналістики виконав його друг, голлівудський актор Джонні Депп.

Шанувальники таланту репера Тупака Шакура, відомого своєю пристрастю до марихуани, змішали його прах з цим зіллям і викурили цю суміш. Щоправда, адвокат родичів зірки спростував ці слова, заявивши, що урна стоїть там, де й слід та під надійною охороною.

Батько науки планетології Юджин Шумейкер, який відкрив комету Шумейкера-Леві 9, вбув похований на Місяці. Його прах був доставлений туди апаратом «Лунар Проспектор».

Елізабет Тейлор попросила поховати її на кладовищі, де покояться останки її близького друга Майкла Джексона. При цьому на свої похорони вона запізнилася, причому запізнення було обумовлено заздалегідь: ще до своєї кончини Тейлор попросила, щоб її похорон розпочався на 15 хвилин пізніше, аніж буде оголошено.

Прах геолога Брайана Тенді був перетворений на синтетичні діаманти. З каменю незвичного кольору створили перстень для вдови, а з решти - прикраси для його доньок.

Світська левиця Сандра Вест, яка успадкувала мільйони свого чоловіка, нафтового магната, зажадала, щоб її поховали в вишитій нічній сорочці в салоні її улюбленого блакитного «Феррарі». Так воно і вийшло. Величезний труну з машиною та її власницею всередині було закопано в землю на кладовищі Сан-Антоніо.