- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Західна традиція поховання покійних видається нам щонайменше дивною. На відміну від похоронних обрядів, поширених в інших країнах світу, на Заході широко використовуються формальдегід, труни, склепи і гробниці. На перший погляд здається, що мета такого ставлення до похорону - зберегти тіло від розкладання і не допустити його повернення в природу.
Як пише інтернет-газета «Хаффінгтон пост», у Сполучених Штатах традиційні похоронні обряди поступово відходять у минуле. Все більшу популярність набувають більш природні види похорону. 41 відсоток американців вважають за краще кремацію, аніж поховання в землі. Однак ці останки також потрібно кудись подіти - якщо, звичайно, ви не хочете, щоб урна з вашим прахом передавалася із покоління в покоління.
Один із найбільш екологічно безпечних способів вирішення питання з попелом - поховання останків у штучних рифах, які потім занурюються у воду. Ця технологія називається «рифбол».
Рифболи представляють собою вироби з бетону, які, як правило, випускаються у формі кулі, звідки й походить їхня назва. У рифболах не допускається використання отруйних або забруднюючих речовин, відходів, заборонено застосування гуми, пластмас, металів. Розрахунковий термін служби складу бетону, з якого виготовляють рифбол, 500 років.
Рифболи можуть стати місцем проживання для риб та інших різновидів морської життя. В результаті стихійних лих і діяльності людини природні рифові системи скорочуються. А штучні рифи, між іншим, можуть сприяти відновленню природних екосистем.