- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Міжнародна дослідницька група у складі німецьких і французьких учених довела, що люди, котрі були в дитинстві піддані психологічним травмам, частіше, ніж інші, вмирають, не доживши навіть до п'ятдесяти років.
Дослідники порівняли спосіб життя, а також історії хвороб п'ятнадцяти тисяч людей, котрі передчасно померли. На підставі обробленої інформації, вони зробили такий висновок: ті жінки, які у віці семи, восьми, одинадцяти та шістнадцяти років переживали серйозну психологічну травму, на шістдесят відсотків частіше інших помирали до п'ятдесяти років.
А якщо ж у дитинстві психологічних травм було дві й більше, то імовірність передчасної смерті стає набагато вищою. Вона зростає до вісімдесяти відсотків. Чоловіки, котрі були травмовані стресовими подіями в дитинстві, вмирають, не доживши й до п'ятдесяти, частіше на п'ятдесят сім відсотків.
Учені відзначають, що якщо дитина переживає сильний стрес, то це в подальшому позначається на її здоров'ї. Так, в організмі відбувається порушення балансу гормонів, а також збої в імунній системі. При цьому найчастіше з травматичних ситуацій діти переживають розлучення батьків, арешт одного з членів сім'ї, а також брак уваги.
Важливо також те, що люди, котрі пережили в дитинстві психологічні травми, частіше стають залежними від алкогольних напоїв, наркотиків. Крім цього, статистика суїцидів серед цієї категорії людей теж вища. Так що високий рівень передчасної смертності серед людей, які пережили в дитинстві сильні стреси, не є несподіванкою.