Близько 200 тисяч гривень пройшли, як то кажуть, «мимо каси». Від такої значної нестачі постраждало одне з підприємств, що працює на території селища Зайцеве. За словами Володимира Весьолкіна, у ході проведеної перевірки бухгалтерії КП, що надає ритуальні послуги, було виявлено майже 200 поховань, які не фіксувалися документально. А відтак, гроші за виконані роботи хтось поклав собі до кишені, пише "Горловска правда".

«У нас є комунальне підприємство, що обслуговує кладовища. Надаючи ритуальні послуги, вони заробляють кошти, які потім можна витрачати на благоустрій селища. У травні було всього 6 поховань, при цьому не окупалися ні податки, ні зарплата, тому була дотація із селищного бюджету. При всьому цьому директор КП отримував протягом 7 місяців премію в розмірі 100 відсотків до своєї заробітної плати», - розповідає селищний голова Зайцевого Володимир Весьолкін.

Матеріали за даним фактом були передані до міліції і прокуратури, а нечистого на руку керівника звільнили. Як зазначає селищний голова, тільки за перший місяць роботи нового директора підприємство вийшло в плюс.

З отриманням першої прибутку керівництво відразу ж взялося за розширення штату співробітників. І на сьогодні підприємство надає послуги не тільки ритуального характеру, але й стежить за чистотою селища.

«Встановили близько 30 табличок, що попереджають про штрафи в місцях звалища сміття. Написали листівку із закликом не смітити самим і проводити роботу з молоддю та знайомими. Тому сподіваємося на розуміння громадян. Зараз ми вивезли близько 120 кубометрів сміття, що накопичувався роками в посадках і ярах навколо», - зазначає Володимир Весьолкін.

Виконати роботи з прибирання смітників з території селища вдалося тільки завдяки допомозі небайдужих. Адже грошей комунального підприємства вистачило тільки на оплату звалища, а ось техніку надала одна з фірм, що орендують землю під видобуток корисних копалин. Однак, за словами Володимира Весьолкіна, на цьому робота із благоустрою території селища не закінчується…