- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Заступник глави департаменту торгівлі і послуг Москви Андрій Марсій виступив з пропозицією вводити до «вторинного обігу» занедбані могили. Він також вважає, що це повинно бути закріплено на законодавчому рівні, як в усіх європейських країнах.
На думку московських фахівців, це допоможе вберегти від розростання кладовища, а також від витрат бюджетів міст і суб'єктів РФ на викуп для них земель та капітальне будівництво.
- Після нещодавніх обговорень було вирішено, що поправки до Закону поки що не будуть прийняті через те, що зі сторони населення виникло непорозуміння. Наразі є пропозиція продовжити термін до 70-ти років від часу поховання, тобто по закінченні цього терміну можна буде проводити подібні роботи. Але в першу чергу це стосується великих міст, наприклад, Москви або Санкт-Петербурга. В Ульяновську, наприклад, немає дефіциту землі, а для провінційних міст в цілому ця проблема неактуальна, - так коментує директор ульяновського регіонального відділення міжрегіональної громадської організації «Корпорація керівників похоронних підприємств» Семен Карпачов.
До речі, в минулому році проходила інвентаризація ульяновських кладовищ, результати якої були опубліковані у ЗМІ та на сайтах. Були позначені всі як упізнані могили, так і призабуті й нерозпізнані.
- Є позитивний момент: після публікації й оприлюднення цих даних люди почали знаходити раніше втрачені могили, а нерідко й доглядати за ними, - зазначає Семен Карпачов.