Заступник міського голови Дніпродзержинська Сергій Понізов не підтверджує, проте й не спростовує чутки про можливу зміну керівництва Комунального підприємства «Спецкомбінат», що надає ритуальні послуги і обслуговує міські кладовища.

Коментуючи під час вчорашнього брифінгу ці чутки, Сергій Понізов таки підтвердив, що до директора Комунального підприємства «Спецкомбінат» насправді є питання з приводу збиткової роботи підприємства. Ситуація довкола цього розбиралася на недавньому засіданні міськвиконкому і цьому керівнику винесено догану. Влада шукатиме шляхи вирішення проблем КП, а один із можливих варіантів - структурні зміни в системі комунальних підприємств.

- Міськвиконком та його структури вже пройшли шлях об'єднання і укрупнення, а тепер, цілком імовірно, прийшла черга до таких же методів роботи при реструктуризації комунальних підприємств, - зазначив Понізов.

При цьому він не повідомив, чи розглядається питання про звільнення від займаної посади нинішнього директора. Віце-мер визнав, що керівник там молодий, недоліки в його роботі є, але при цьому підкреслив, що не вважає його єдиним, хто винен у поборах з родичів померлих, про що сьогодні багато пишуть на Інтернет сайтах.

Є ж інші структури, що за родом своєї діяльності зобов'язані слідкувати за дотриманням закону і припиняти будь-які протиправні дії.

«Звичайно, керівник КП «Спецкомбінат» не завжди контролює своїх підлеглих належним чином, і за це він несе відповідальність. Але ж є й інші структури, які просто зобов'язані стежити за дотриманням закону і припиняти будь-які протиправні дії!» - вважає віце-мер, щоправда, які саме структури чомусь недопрацьовують на дніпродзержинських кладовищах, пан Понізов чомусь не уточнив.

«Якщо хтось із вас вважає, що зможе краще керувати «Спецкомбінатом», ніж нинішній директор, то будь ласка, я не проти, беріться за цю роботу, але будьте готові й нести відповідальність за доручену справу!» - сказав віце-мер, звертаючись до журналістів.