89-річний Френсіс і 86-річна Енн стали першою парою, яка пішла з життя разом «штучним» шляхом.

Бельгійські лікарі дозволили зробити спільну евтаназію перестарілому подружжю Френсісу та Енн Шмідтс. Медики зважилися на такий крок, аби не розлучати закоханих, адже в жодного з них показань до смертельної процедури не було.

Френсіс та Енн були чудовою парою. Але з наближенням старості вони почали хворіти. Спочатку Френсіс захворів на рак простати. Він більше двадцяти років боровся зі страшною чоловічою недугою, але так і не вилікувався, після чого, у зв'язку з жахливими болями вирішив піти з життя, вдавшись до евтаназії. До цього часу його дружина теж почала хворіти. Вона страждала від остеопорозу, почала глухнути і практично осліпла. Проте головною причиною, через яку подружжя вирішило піти з життя разом, було те, що вони не могли жити одне без одного.

Незважаючи на те, що в Бельгії офіційно дозволена процедура евтаназії, знайти лікаря, котрий погодився б на «вбивство» двох не смертельно хворих людей, виявилося вкрай складно.

Після кремації прах батьків забрав їхній син. Він розповів, що поки ще не може назавжди розлучитися зі своїми рідними, а тому буде зберігати прах у себе вдома ще якийсь час...