Департамент будівництва Москви оголосив відкритий конкурс на визначення технічного замовника з виконанням проектних робіт із розширення кладовища Перепечинського у Московської області,  що передбачає збільшення площі кладовища на 25 гектарів, мовиться у прес-релізі відомства.

"Розглянуту територію планується розділити на дві функціональні зони - зону поховань і зону моральної захисту", - наголошується в повідомленні.

У ньому читаємо, що в зоні поховань проектувальникам належить організувати поділ території і раціонально розмістити ділянки для поховань із урахуванням їхньої транспортної доступності, а також безперешкодного та зручного пересування маломобільних груп громадян.

У зоні моральної захисту, що розділяє забудову території загального користування та об'єкт похоронного призначення, передбачена посадка дерев і чагарників за периметром нового ділянки, а також огородження ділянки парканом заввишки не менше двох метрів. Частина огорожі з внутрішньої сторони буде використана як колумбарна стіна, додається в матеріалах департаменту.

Початкова (максимальна) ціна контракту складає 27,2 мільйона рублів, а підведення підсумків конкурсу заплановано вже на 30 жовтня.

Раніше повідомлялося, що влада Москви планує до 2014 року ввести в експлуатацію 102,5 га нових територій для поховань - наприклад, заплановано будівництво кладовища в Дмитрівському районі Московської області площею 70 гектарів і віросповідної (іудейської) ділянки на Востряковському кладовищі площею 6 гектарів. Крім того, влада має намір збільшити площу Троєкуровського кладовища на 4,39 гектара, Домодєдовського цвинтаря на 60,65 гектара, Бутовського цвинтаря на 5 гектарів і Щербінського цвинтаря на 0,5 гектара.