Панахида в пам'ять воїнів і мирних жителів Росії та інших країн, котрі загинули в роки Першої Світової війни 1914-1918 років відбулася 11 листопада 2013 року  в московському храмі Всіх Святих на Соколі.

Церемонія приурочена до 95-річної річниці закінчення Першої Світової війни, повідомили «Благовіст-інфо» в Громадській раді «Сприяння у відновленні Московського військового Братського кладовища героїв Першої Світової війни».

Поминальна акція проводиться за ініціативою керівництва організації «Добровольчий корпус», Громадської ради Сприяння у відновленні Московського військового братського кладовища героїв Першої світової війни та родичів загиблих.

Представники патріотичних організацій і всі православні громадяни, які побажали взяти участь у траурній церемонії, змогли узгодити свою участь у акції пам'яті, отримавши акредитацію.

По завершенні панахиди учасники відвідали територію Всеросійського військового Братського кладовища героїв Першої Світової війни (знищеного на початку 1930-х років), на місці якого у парку Новопіщаної вулиці біля кінотеатру «Ленінград» в 1998 році був споруджений меморіальний комплекс у пам'ять про загиблих у війні 1914-1918 років.

На території Братського кладовища відбулося покладання квітів до символічної надгробної плити, присвяченої «Дочкам Росії, полеглим у війнах ХХ століття» та учасниці Першої Світової війни сестри милосердя Любові Константинової, похованої в 1917-му році поруч із могилою загиблого на війні студента Сергія Шліхтера.