Стала відомою ціна питання. Похорон у космосі коштуватимуть менше, ніж за дві тисячі американських доларів. Для порівняння: звичайне поховання обійдеться у Сполучених Штатах від 10 до 40 тисяч! Нагадаємо, що компанія Elysium Space пропонує новий вид поховання померлих, а саме похорон в космосі, а за те, щоб останки пролетіли кілька разів навколо землі, а потім згоріли в навколоземній орбіті, просять поки що… $ 1900.

Новоспечена компанія приймає замовлення від охочих прямувати після смерті в подорож по низькій навколоземній орбіті. Бронювання місць на наступний рейс, який відбудеться влітку 2014 року, вже йде повною ходою.

Ідея полягає в тому, що останки покладуть до спеціальних пакетів і піднімають на космічних кораблях на земну орбіту. Потім «космоліт» з останками на борту зробить декілька обертів навколо землі, після чого останки згорять прямо на орбіті. Розроблено навіть спеціальний мобільний додаток, що дасть змогу родичам небіжчиків відстежувати, де наразі перебуває їхній пакет.

Існують інші компанії, що пропонують подібні послуги. Одна з них продає місце для могили на одній із планет і бере за це близько 5000 доларів. Щоправда це більше скидається на шахрайство. Але час покаже…