Про це у вівторок повідомила прес-служба Нацполіції Львівщини.

Також у поліції повідомили, що обвинувальний акт щодо посадовця уже передали до суду. Йому інкримінують отримання хабаря у 4 тис. доларів. За версією слідчих, за ці кошти директор похоронного бюро пообіцяв посприяти у перепохованні померлих із одного цвинтаря на інший.

За отримання хабаря йому загрожує позбавлення волі терміном до чотирьох років. Наразі Василь Глова перебуває під арештом і відсторонений від посади директора комунального похоронного бюро.

Зазначимо, що «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» є комунальним підприємством, що займається похованням та перевезенням тіл померлих, а також торгівлею та наданням ритуальних послуг. 41-річний Василь Глова очолює це підприємство від грудня 2007 року.

За даними журналістів сайту антикорупційних розслідувань «Наші гроші. Львів», Василь Глова володіє 50% у ТОВ «Соколине гніздо» і є співвласником ТОВ «Гюс-ВВ», основним видом діяльності якого є діяльність туристичних агентств. При цьому назва фірми ТОВ «Соколине гніздо» збігається із назвою міні-готелю в Коростові Львівської області, що неподалік Славського. Згідно з реєстром нерухомості, за цією ж адресою Василь Глова у 2011-му став власником будинку з вбудованим міні-буфетом. На той час загальна вартість нерухомості становила 1,1 млн грн.