Австралійська дизайнерка Піа Інтерленді (Pia Interlandi) вирішила, що й після відходу в інший світ люди не повинні приносити шкоди природі, про що варто подбати ще за життя. Мова йде про те, що в рамках турботи про довкілля прах покійних родичів було б доречно віддівати землі в одязі, що швидко розкладається, наприклад, із її колекції «Вбрання для поховання».

Ідея створення одягу такої тематики прийшла до дизайнера після того, як вона готувалася до похорону власного дідуся й зрозуміла, що всілякі аксесуари у звичайних костюмах і взутті (металеві блискавки, пластикові ґудзики, поліуретанова підошва черевиків, одяг з ненатуральних тканин) будуть розкладатися ще довше, аніж саме тіло. А локальній екосистемі зовсім не потрібні такі поклади екологічно недружнього коктейлю на відміну від самих останків людини, що є джерелом мікроелементів, води і протеїнів, а також збагачують грунт навіть у разі кремації.

Екологічно «дружелюбний одяг» із «Вбрання для поховання» разом з людськими останками зможе і буквально і символічно повертати землі те, що з неї було колись взято людиною з мінімальною шкодою для природи. Кожен предмет із колекції Інтерленді створений з натуральних тканин, але не позбавлений естетизму, так як має обрамлення на місці шиї або серця з ажурних декоративних елементів, виконаних з натурального шовку, бавовни і пеньки, й до того ж без застосування штучних барвників.