Миколаївське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало Новобузькій міській раді в особі його виконавчого комітету припинити порушення щодо встановлення тарифів на ритуальні послуги. Про це повідомляє прес-служба миколаївського відділення АМКУ.

Зокрема, антимонопольники зобов'язали виконавчий комітет Новобузької міської ради привести тарифи на ритуальні послуги до економічно обґрунтованого рівня.

Як повідомляється, виконком Новобузької міської ради своїм рішенням «Про затвердження тарифів із надання ритуальних послуг комунальному підприємству «Житло і благоустрій» для Комунального підприємства «Житло і благоустрій» встановив тарифи на ритуальні послуги, що були розраховані з порушенням вимог чинного законодавства.

«Такі дії ради створили умови для можливого вчинення згаданим підприємством порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним – тобто домінуючим - становищем на ринку ритуальних послуг», - пояснили в АМКУ.

Нагадаємо, що в квітні нинішнього року щодо Первомайського комунального підприємства, що опікувалося похованням людей, було відкрито справу через завищення вартості ритуальних послуг населенню.