Близько 100 жінок зібралися біля будівлі адміністрації міста Енугу - адміністративного центру однойменного нігерійського штату. Акція протесту відбулася декілька днів тому. Жінки вимагали припинити «убивства жінок у ході обрядів, що проводяться головними священиками і божествами». Одягнені в чорні сукні, вони також вимагали ввести заборону на так звані «насильницькі шлюби» з традиційними богами, так як це порушує декілька статей чинної конституції Нігерії.

За наявними даними, в результаті проведення ритуалів, що передбачають принесення жертв, лише впродовж останніх двох тижнів було вбито одинадять місцевих мешканок. Розповідаючи про шлюби з примусу, нігерійські ЗМІ згадують історію про те, як священик культу одного з божеств змусив дочку померлої людини «вийти заміж» за бога, переконавши жінку в тому, що саме це божество і вбило її батька...

На початку 2013-го року у нігерійських ЗМІ також з'являлася інформація про ритуальні вбивства. Так, місцева газета The Sun встановила, що вони досить поширені в окремих частинах Нігерії, навіть у тих із них, де раніше не практикувалися. Згідно з деякими повір'ями, людські жертви можуть принести багатство, а також допомагають отримати або зберегти роботу. Інші вірування стверджують, що володіння частинами людських тіл підвищує авторитет у загробному житті.

За даними ЗМІ, в деяких районах країни в разі смерті поважної людини маленьких дітей замикають у будинку, оскільки побоюються, що вони можуть бути обезголовлені. Крім дітей у цих «групах ризику» перебувають молоді та вагітні жінки, а також літні люди.