- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Чим у кращій фізичній формі людина, тим більше шансів, що вона переживе перший напад.
Група фахівців, що представляють Університет Джона Хопкінса, з'ясувала, що старанні заняття фізичною культурою швидше за все підвищують шанси пережити перший серцевий напад, а не лише уникнути його, як було показано у деяких попередніх дослідженнях.
Як повідомив Майкл Блаха, один із авторів дослідження, раніше вже було відомо, що у людей, котрі стежать за своєю спортивною формою, рідше трапляються інфаркти, аніж у тих, хто в меншій мірі фізично підготовлений. Деякі дослідження показували і те, що фізкультура знижує імовірність смерті від цілого ряду причин. Однак припущення, що фізична культура підвищує шанс вижити після серцевого нападу - у всякому разі, першого - раніше вченими не перевірялося.
Для свого дослідження фахівці вивчили медичні дані двох тисяч чоловіків і жінок, які до свого першого серцевого нападу тренувалися на біговій доріжці під наглядом лікарів. За результатами такої вправи вчені оцінювали метаболічний еквівалент активності - показник, в загальних рисах (хоча й досить приблизно) вимірює, скільки енергії витрачається на ту чи іншу дію. Наприклад, відпочинок на дивані відповідає 1 балу за цією шкалою, спокійна ходьба - 3 балам, невелика пробіжка - 7 балам, стрибки через скакалку - 10 балам, а забіг на довгу дистанцію – цілих 12 балів.
Метаболічний еквівалент активності виявився більше десяти у 634-х чоловік, і серед них імовірність померти внаслідок першого серцевого нападу склала приблизно на 40 відсотків менше, аніж серед інших пацієнтів. З тих, у кого цей показник був нижче шести, третина померли від першого інфаркту протягом року. У середньому ж кожен «бал» збільшував шанси пережити напад приблизно на 8 відсотків.
Дослідники підкреслюють, що навіть найбільш фізично підготовлені учасники їхнього дослідження не виявилися застраховані від самого нападу - підвищувався саме їхній шанс його пережити. Так чи інакше, вчені вважають, що лікарям слід закликати пацієнтів зі слабким серцем вправлятися задля того, щоб зміцнити свою спортивну форму…
У тій мірі, в якій це принесе більше користі, ніж шкоди!