З такою проблемою звернувся до кореспондентів «ЕХО» депутат міської ради.

Він повідомив, що неодноразово спостерігав у комунальному підприємстві «Міська сервісна служба» таку тенденцію: якщо людина купує труну в іншого підприємця, то ціна за яму зростає майже на сто гривень.

— Справа в тому, що у моєї знайомої померла близька людина і вона попросила мене допомогти їй із приготуваннями похорону, — розповідає міський обранець. — Набір для поховання ми придбали у місцевого підприємця. На цвинтарі у нас уточнили, чи труна буде стандартного розміру. Ми відповіли, що так. Та коли знайома поїхала платити за яму, то виявилось, що послуги подорожчали майже на 100 гривень. Тобто, з неї взяли не 255 гривень, а 354.

Зі слів депутата, він звернувся з претензіями до керівника організації Володимира Слісаренка. Той пояснив, що у них неодноразово виникали проблеми при похованні: коли труна виявляється більшою за яму. Для того, щоб надалі їх уникати, вирішили копати яму нестандартну, на 10 сантиметрів ширшу. От тому її вартість майже на 100 гривень більша.

У розмові з кореспондентами «ЕХО» Володимир Слісаренко підтвердив ці слова:

— Ми не маємо змоги їздити по домах і переміряти кожну труну. Коли люди купують її в ритуальних послугах «Міської сервісної служби», то наші працівники впевнені в розмірах. Отож, щоб надалі не виникало подібних питань, придбавайте труну в комунальному підприємстві або ж наймайте своїх копачів.

Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»