Громадська організація «Асоціація організаторів похоронної справи та ритуальних послуг» звернулися до "Комітету "Народний контроль" із проханням посприяти у вирішенні гострої ситуації, що склалася на ринку ритуальних послуг міста Миколаєва. За словами "ритуальників", трупи, бомжів лежать в морозилках міських моргів по декілька місяців.

Напередодні у Миколаєві відбулася зустріч між головою Громадської організації «Комітет «Народний контроль» Максимом Невінчаним і представниками «Асоціації організаторів похоронної справи та ритуальних послуг». Причиною звернення громадських діячів "Асоціації" до «Комітету  «Народний контроль» стала непроста ситуація складається навколо похоронних послуг в Миколаєві, - розповідає Times.

Проблема організації вивезення трупів з місць надзвичайних ситуацій постає дуже гостро. «Асоціація організаторів похоронної справи та ритуальних послуг» повідомила, що комунальна служба не виконує своїх соціальних завдань у повній мірі. Надходить багато скарг від мешканців міста в ситуаціях, коли вивезення трупа чекають по 6 годин.

За інформацією активістів, багато трупів одиноких громадян та осіб без певного місця проживання знаходяться в морозильних камерах по декілька місяців в очікуванні поховання.

«Комітет «Народний Контроль» пообіцяв Асоціації в найкоротші терміни розібратися з цією непростою для міста Миколаєва проблемою.