Прем'єр-міністр Австралії Тоні Ебботт під час саміту Азійсько-Тихоокеанського економічного співтовариства запропонував президенту РФ Володимиру Путіну вибачитися через катастрофу літака МР17 на Донбасі, читаємо на DW.DE

 Про це повідомляє агентство DPA з посиланням на австралійські ЗМІ.

Ебботт пригадав випадок іншої катастрофи, коли в 1988-му році Сполучені Штати випадково збили іранський цивільний літак.

"Прем'єр-міністр зазначив, що коли США ненавмисно збили цивільний літак, вони належним чином вибачилися й виплатили відповідну компенсацію", - зазначила речниця Ебботта.

"Він порадив президенту Путіну послідувати цьому прикладу", - додала вона.

Раніше Тоні Ебботт обіцяв на саміті G20 жорстко поговорити з Володимиром Путіним із приводу катастрофи малазійського Боїнга MH17, де в тому числі загинули 27 громадян Австралії.

Водночас прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що тема жорстких висловлювань Ебботта в ході їхньої зустрічі не обговорювалася, повідомляє інформагентство "Інтерфакс".

Росія уперто й надалі відкидає обвинувачення в провині за збитий літак, маніакально наголошуючи, що сепаратисти не отримували жодної російської військової допомоги. Хоча в це вже (окрім душевнохворих) не вірять навіть у самій Раші…