- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Нарада розпочалася із гострої дискусії з приводу винесення питання на загальнодержавний рівень, але згодом перейшла в мирне русло зі стриманими емоціями. Заступник міського голови Володимир Медведчук висловив свою незгоду з приводу винесення на обговорення проблемних питань без задокументованого фактажу. Тому всі, хто зібралися у конференц-залі, пристали на його умову, пообіцявши до наступної зустрічі, що запланована вже на 20 грудня, надати факти з прізвищами, адресами, телефонами тощо.
Основними проблеми в регіоні лишаються розголошення конфіденційної інформації службами швидкого реагування «102» і «103», а також складна ситуація з неправильним тлумаченням Статті 238-ї нового Карного кодексу з приводу судмедекспертизи. Незважаючи на запевнення МОЗу про розсилку інструкцій з цього питання, усіх померлих у Дніпропетровську доправляють на експертизу. Тому, крім морального аспекту цієї проблеми і додаткового часу на процес поховання маємо ще й цілком матеріальну: рідні небіжчиків мають за все викладати кругленьку суму.
У колі розглянутих питань була й паперова тяганина. Родичам померлих по декілька разів доводиться приїжджати на кладовище. Окремо за свідоцтвом і «корінцем» про оплату, окремо з приводу копання ями тощо. Підприємці наголошували на тому, що ці питання мають вирішуватися комплексно: перший візит родичів померлих має ставати одразу останнім з вирішенням усіх питань.
«Питанням номер один, – розповідає місцевий підприємець Андрій Хотяшов, – для нас залишається судмедекспертиза. Ми не можемо допустити необґрунтованого складування тіл. А потім візьмемося й за свої проблеми. Я через монополізм «Реквієму» змушений закрити свій магазин, звільнити всіх людей, у тому числі і всіх рідних. Адже у мене це був передусім сімейний бізнес. Але перший крок зроблено, тому живемо надією на краще».
Маємо надію й ми, – крига у Дніпропетровську таки скрегла. З нетерпінням будемо очікувати 20 грудня, триматимемо в курсі розвитку подій усіх на сторінках наших матеріалів. А в разі гальмування позитивних процесів, будемо втручатися і знову вже вкотре шукати захисту у владних структурах нашої держави в столиці.