Проте один із експертів стверджує, що він здатний довести існування життя після смерті.

Професор Роберт Ланц стверджує, що його метод доведення «лежить» у квантовій фізиці. Згідно теорії біоцентризму, смерть, як ми її розуміємо, - це ілюзія, створена нашою свідомістю.

«Ми вважаємо, що життя полягає в активності вуглецю і молекул. Поки вони активні, ми живемо, а потім - гниємо в землі», - заявив учений на своєму веб-сайті.

Ланц з медичної школи Університету Північної Кароліни стверджує, що люди вірять у смерть тому ,що цьому їх вчать, або тому, що людська свідомість асоціює життя з роботою внутрішніх органів. Його теорія біоцентризму, однак, пояснює, що смерть може бути не тим, що людина звикла розуміти під цим терміном.

Біоцентризм класифікується як теорія всього і походить від грецького «центр життя». Професор припускає, що життя і біологія займають центральне місце в реальності, і що життя творить Всесвіт, а не навпаки. Це, в свою чергу означає, що свідомість людини визначає форму і розмір об'єктів у Всесвіті.

Ланц використовує приклад того, як ми сприймаємо світ навколо нас. Людина бачить небо і називає колір, який бачить, але якщо клітини в його мозку зміняться, то він буде сприймати небо не синім, а зеленим або червоним.

«Підсумок: все, що ви бачите, не може існувати без вашої свідомості, - пояснює Ланц. - Сенс світобудови у нашій свідомості».

Розгляд Всесвіту з точки зору теорії біоцентризму також означає, що простір і час є «простими інструментами нашого розуму». Як тільки людство прийме цю теорію, то стане очевидно, що смерті не існує...

Крім того, фізики-теоретики вважають, що є нескінченне число Всесвітів з різними варіаціями людей і ситуацій, що відбуваються одночасно. Ланц додав» «Все, що може статися, відбувається у якийсь момент між цими Всесвітами; відтак виходить, що смерть не може існувати як така».

На думку Ланца, життя людини схоже на багаторічну квітка, що повертається, аби цвісти у мультивсесвіті.