А тим часом… 10 червня 2015-го Союз похоронних організацій і крематоріїв вкупі з  ТОВ «Некрополь» запросив муніципальні органи влади взяти участь у регіональній науково-практичній конференції… Якої б ви гадали?  «Актуальні питання розвитку похоронної справи». І сміх і гріх. Тобто набережна Ялти зустріне горе-відпочивальників трунами. Цікаво, а музика буде???

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби ЖКГ Криму. А основними темами для обговорення стануть: «Актуальні тенденції законодавства похоронної галузі, обговорення нового законопроекту похоронної галузі», «Нормативно-правове регулювання похоронного і кремаційного справи», «Сучасний стан ринку ритуальних послуг: проблеми та тенденції», «Принципи і порядок інвентаризації місць поховань на кладовищах, процедури регламенту, документальне оформлення, юридичні наслідки», «Розмежування повноважень і відповідальності державних та муніципальних органів управління під час організації ритуально-похоронного обслуговування населення», «Перспективи розвитку приватних похоронних об'єктів». Тобто, виходить, що в самій Раші місця для обговорення цієї єресі не знайшлося…

В рамках конференції навіть пройде круглий стіл «Обговорення положень законопроекту« Про похоронну справу в РФ і про внесення змін до окремих законодавчих актів РФ».

Що ж, схоже, що за відсутності мільйонів обіцяних туристів окрім як ритуальними просвітницькими заходами кримчанам більше й розважитися нічим. А від українських ритуальників радимо влаштувати на провідних курортах атракціон: за один російський рупь полежати у закритій труні. А за два – навіть у саркофагу.  А за три – навіть з оркестром. І робочі місця, і прибуток, і розвага для російських «інтелектуалів». Таке собі нове дозвілля під час літньої відпустки.