У Красноярку працівники похоронних компаній влаштували пікет, вимагаючи притягти до відповідальності фірму-монополіста, яка шляхом обману забирає собі практично всіх клієнтів. Біля міської адміністрації Красноярська чотири компанії, що надають ритуальні послуги, влаштували пікет з метою привернути увагу влади до фірми-монополіста, що сильно завищує ціни у похоронній справі.

Підприємець Сергій Гарбенко, організатор пікету, розповів, що вже впродовж 2-х років у місті працює компанія-монополіст, що навмисно завищує вартість на підготовку тіл до поховання приблизно в 7-10 разів! При цьому вся інформація про померлих надходить тільки до цієї фірми, оскільки вона називає себе громадською організацією. А інші учасники даної справи значно втрачають прибуток, оскільки практично не отримують клієнтів.

Мітингувальники переконані, що дана компанія користується важким психологічним станом людей, котрі ховають рідних і близьких. При цьому порушується кримінальний кодекс, права людини, антимонопольні закони тощо. Щоправда на пікеті був присутній представник від адміністрації, однак він перебував там тільки як сторонній спостерігач…