- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Кількість пов'язаних із застосуванням кодеїну смертей впродовж останніх 9-ти років збільшилася в два рази, як з'ясували австралійські дослідники. Найчастіше люди помирають через передозування ліків.
В опублікованому Medical Journal of Australia дослідженні повідомляється, що кількість смертних випадків, пов'язаних із таким знеболюючим як кодеїн, в період з 2000 по 2009 роки збільшилася у два рази. За даними президента Австралійської медичної асоціації доктора Стівена Парніса, чимало смертей були викликані неправильним використанням сильних знеболюючих.
"У нас є пацієнти, котрі приймають відразу безліч ліків, оскільки така тактика лікування використовується при деяких хронічних проблемах зі здоров'ям, - розповів доктор Парніс. - Коктейль з ліків дозволяє їм залишатися в живих і зберігати здоров'я. Але проблема з прийомом великої кількості препаратів полягає в складних зв'язках між ними. Це випробування для лікарів, які змушені залишати пацієнтів наодинці з величезною кількістю ліків".
Найчастіше кодеїновмістні препарати викликали смерть через передозування - ця причина у близько як половині подібних випадків. Багато пацієнтів, котрі померли через кодеїн, запивали ліки алкоголем, а інші змішували їх з іншими або більш потужними знеболюючими, що впливають на центральну нервову систему.
У людей, які тривалий час приймають кодеїновмістні препарати, може виробитися сильна залежність. Також їм загрожують шлунково-кишкові захворювання та токсичні ураження печінки. Для того, щоб знизити ці ризики до мінімуму, лікарі повинні проводити інформроботу серед пацієнтів, пояснюючи їм принципи прийому і дії ліків. Крім того, експерти очікують, що влада обмежить доступ до кодеїновмістних препаратів.