- МАППС
- Членство
- Щорічні зустрічі
- Культура
- Співпраця з МАППС
- Календар подій
- Привітання
- Нормативні документи
- Наші здобутки
- Події 2012 архів
- Події 2013 архів
- Відео
- Постатi
- Православний календар
- Пам'ять України
- Цікаво знати
- Пряма мова
- Порадник
- Спадщина
- Події 2014 архів
- Небесна сотня
- Події 2015 Архів
- Новини 2016 Архів
- Новини 2017
- Новини 2018
Гарячi новини
-
Небесна сотня
Як це було. Пам’ятай!
В Україні всі дні Великого посту аж до Великодня оголошені православними церквами днями жалоби за загиблими Героями Майдану в Києві. (Фото і відео)
-
Прощання з загиблими Героями Майдану
"Ми не екстремісти! Ми ніколи не будемо вбивати людей! Я вас благаю, треба простити їх! Я прощаю як мама...", - зі сльозами молила мама загиблого героя."Нема прощення! Смерть катам", - прокотилось у відповідь... Козака Максима проводжали з козацькими почестями. (Фото і відео)
-
Перелік загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року
До цього списку входять особи мирних громадян України, котрі мали безпосереднє відношення до ідеї та акції Євромайдану. Список постійно оновлюється. (Фото)
-
На Тернопільщині поховали замученого до смерті активіста Майдану
На Тернопільщині поховали ще одного героя Небесної Сотні - 31-річного працівника Тернопільського національного економічного університету Тараса Слободяна. Про це розповів сюжет телеканалу TV-4.
-
МОЗ: Число жертв під час протестів зросло до 102
На лікуванні в київських закладах охорони здоров'я перебувають 179 осіб. Починаючи з 30-го листопада 2013 року кількість жертв акцій протистояння в Україні збільшилася до 102-х осіб.
Її було закладено в стіну крематорію. Проржавілий металевий ящик із написом «Грінвуд. 1838-1954», на думку істориків, швидше за все був замурований у стіну 1954-го року. Туди були покладені шість книг, що містять докладний матеріал із історії старого кладовища, що є пам'яткою Нью-Йорка. Тут поховані такі знамениті люди, як лідер нью-йоркських демократів і конгресмен середини XIX ст. Вільям «Босс» Твід, котрий здобув репутацію одного з найбільш безпринципних за всю історію американських політиків; винахідник Семюел Морзе; журналіст і політичний діяч, лідер недовговічної Ліберально-республіканської партії Хорас Грілі.
Знахідка на кладовищі викликала інтерес у наукових колах. «Хвилює той факт, що люди в 1954 році хотіли залишити щось, що, як вони вважали, виявиться посланням для нащадків», - сказав історик кладовища Джефф Річмен. А професор Бруклінського коледжу і знаний експерт зі збереження історичних цінностей від води Ентоні Куччіара, який щойно вийшов на пенсію, порадив терміново заморозити книги, щоб врятувати їх від остаточного руйнування. Справа в тому, що вміст ящика було сильно пошкоджено. Роками струмені дощової води проникали всередину, незважаючи на додаткове пластикове покриття вмісту. «Папір перетворилася на місиво», - говорить Джефф Річмен, який раз на тиждень проводить екскурсії кладовищем.
Книги були заховані в стіну працівниками кладовища. В архівах є фотографія, на якій вони роблять закладку капсули. Але до останнього часу її точне місцезнаходження було невідомим.
Серед знахідок є примірник «Путівника по Грінвуду» Нехемії Клівленда, першого історика кладовища. Ця робота була видана в 1867 році. Вкладено також його більш ранній твір - «Грінвуд в ілюстраціях», датований 1847 роком. Обидва томи були у розпорядженні адміністрації ще й до знахідки. Так що тепер можна без будь-якої шкоди викинути промоклі книги. Ящик керівництво кладовища має намір залишити.
Нагадаємо, що Грінвуд сильно постраждав під час урагану «Сенді». Повалені дерева пошкодили багато пам'яток. Збиток перевищує півмільйона доларів.