Її було закладено в стіну крематорію. Проржавілий металевий ящик із написом «Грінвуд. 1838-1954», на думку істориків, швидше за все був замурований у стіну 1954-го року. Туди були покладені шість книг, що містять докладний матеріал із історії старого кладовища, що є пам'яткою Нью-Йорка. Тут поховані такі знамениті люди, як лідер нью-йоркських демократів і конгресмен середини XIX ст. Вільям «Босс» Твід, котрий здобув репутацію одного з найбільш безпринципних за всю історію американських політиків; винахідник Семюел Морзе; журналіст і політичний діяч, лідер недовговічної Ліберально-республіканської партії Хорас Грілі.

Знахідка на кладовищі викликала інтерес у наукових колах. «Хвилює той факт, що люди в 1954 році хотіли залишити щось, що, як вони вважали, виявиться посланням для нащадків», - сказав історик кладовища Джефф Річмен. А професор Бруклінського коледжу і знаний експерт зі збереження історичних цінностей від води Ентоні Куччіара, який щойно вийшов на пенсію, порадив терміново заморозити книги, щоб врятувати їх від остаточного руйнування. Справа в тому, що вміст ящика було сильно пошкоджено. Роками струмені дощової води проникали всередину, незважаючи на додаткове пластикове покриття вмісту. «Папір перетворилася на місиво», - говорить Джефф Річмен, який раз на тиждень проводить екскурсії кладовищем.

Книги були заховані в стіну працівниками кладовища. В архівах є фотографія, на якій вони роблять закладку капсули. Але до останнього часу її точне місцезнаходження було невідомим.

Серед знахідок є примірник «Путівника по Грінвуду» Нехемії Клівленда, першого історика кладовища. Ця робота була видана в 1867 році. Вкладено також його більш ранній твір - «Грінвуд в ілюстраціях», датований 1847 роком. Обидва томи були у розпорядженні адміністрації ще й до знахідки. Так що тепер можна без будь-якої шкоди викинути промоклі книги. Ящик керівництво кладовища має намір залишити.

Нагадаємо, що Грінвуд сильно постраждав під час урагану «Сенді». Повалені дерева пошкодили багато пам'яток. Збиток перевищує півмільйона доларів.