Суворі люди в чорному під час виставки у білокам’яній представили експонати, які наводять на думку про вічне. Вони рекламували послуги, якими ніхто з відвідувачів не хотів би скористатися в найближчому майбутньому.

Ті, у кого похоронний бізнес викликає живий інтерес змогли оглянути труни і надгробки всілякого дизайну, а також дізнатися про те, як високі технології проникли і до цієї консервативної індустрії.

Під час виставки «Некрополь-2014», де представлені тенденції розвитку похоронної галузі, було й таке…

Отож справжньою інформаційною бомбою для консервативної галузі став перший IT-пам'ятник. У звичайний гранітний обеліск вставляється iPad, що працює на сонячній батареї. За зразок особи покійного був узятий образ покійного Стіва Джобса. Підключається жо нього і Wi-Fi, і навіть з похованим можна встановити не лише відео, але навіть і аудіо-контакт. Щоправда, для повноцінного спілкування після смерті покійний повинен буде ще за життя записати якесь відеозвернення. Достеменно відомо, що перший надгробний пам'ятник з iPad всередині незабаром з'явиться на Ваганьковському кладовищі у столиці агресора.