Адміністрація кладовища в американському місті Цинциннаті у штаті Огайо знесла надгробок у вигляді популярного мультперсонажу Губки Боба. Його було встановлено на могилі ветерана війни в Іраку Кімберлі Уолкер.

Сестра загиблої Кара Уолкер заявила, що всі її родичі вбиті горем. Вони гуртом довго обмірковували дизайн надгробків і вибрали усміхнену Губку Боба тому, що Кімберлі дуже любила цього персонажа. Пам'ятник зображує його в армійській формі з нашивками покійної.

Як пояснили в адміністрації кладовища, пам'ятник не поєднується з традиційним зовнішнім виглядом поховань. Директор кладовища Гері Фрейтаг пояснив, що співробітник, котрий погодив встановлення такого надгробка, дійшов необдуманого рішення.

Фрейтаг визнав, що вина за інцидент цілковито лежить на адміністрації, тому вже за кілька днів представники кладовища зустрінуться з рідними Уолкер та обговорять подальші спільні дії. Директор не виключив, що на могилі військовослужбовцем буде встановлений більш традиційний пам'ятник, що лише злегка нагадуватиме Губку Боба. Крім того, сім'ї буде відшкодована вартість монумента. Надгробок висотою близько 2,1 метра обійшлося приблизно в 13 тисяч доларів. Однак члени сім'ї наполягають на відновленні та встановленні саме початкового варіанту монумента.

Нагадаємо: надгробок у вигляді Губки Боба було встановлено 10 жовтня. 28-річну Кімберлі Уолкер знайшли мертвою в готелі в Колорадо-Спрінгс у День святого Валентина 14 лютого. Звинувачення у спробі удушення та побитті до смерті були пред'явлені приятелеві дівчини, армійському сержантові, розквартированому неподалік. Сама ж Кімберлі Уолкер служила капралом у 2-му авіаційному батальйоні загальної підтримки і провела в Іраку два дворічні відрядження в період з 2006 по 2010 роки.