Людина йде крізь життя самостійно, стаючи творцем власної особистості, припускаючись помилок у пошуках свого шляху, але, зрештою, настає час на мить зупинитися на порозі вічності. У кожного своя доля і визначений Творцем час, а на його завершенні виникає незбориме бажання лишити помітний слід у літописі життя. Рука смерті невідворотна. Настає час, коли душа полишає тіло, розриває серце рідних, примушуючи їх тужити.

Кожне бажання близьких і друзів під час поховання заслуговує на увагу. Віддати останню пошану допоможуть фахівці «Петра Великого». Вони як ніхто розуміють, що втрачаючи впродовж життя близьку людину, кожен прагне зробити цієї миті для неї хоча б щось. Можливо перепрошуючи за певну неуважність, брак часу через зайнятість, необізнаність щодо його проблем. Хіба всього згадаєш…

Допомогти в цю останню хвилину зібратися з думками, не втратити присутність духа, продовжувати життя заради його сім’ї, дітей, онуків, нарешті – пам’яті про нього допоможуть білі голуби. У заключній частині прощання вони випурхнуть у небо, зроблять коло пам’яті над усіма присутніми на кладовищі й повільно відлетять у вирій.

Не зайвою стане нова послуга і в кінці прощальної церемонії у крематорії. Пригніченість атмосфери там очевидна. Тому політ голубів стане ніби ковтком свіжого повітря, даниною пам’яті і ще раз нагадає: життя триває! Тримаймося, бо ми того гідні!..